Nechceme být vaší koulí u nohy. To je úplně to poslední, po čem toužíme, a proto se snažíme vytvořit takovou krabičkovou dietu, která vás nebude omezovat. A to v žádném slova smyslu. Už to je důvod, proč neustále vymýšlíme nové a nové recepty a programy tak, abychom uspokojili úplně každého z vás. S Yes Krabičkami nemusíte dělat kompromisy. Povedlo se nám propojit skvělou chuť, zdraví i praktičnost a jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout takto komplexní služby. A právě tu praktičnost vám v tomto článku hodláme představit. Moc dobře totiž víme, jak svazující musí být vědomí a celková realita toho, že vám po dobu například 3 měsíců budou chodit krabičky s jídlem a vy nebudete moct nikam vycestovat nebo se jinak vzdálit od domova. Čekání na kurýra, který vám tímto sabotuje dovolenou, by poté nebylo úplně radostné. Dlouho jsme přemýšleli, jak vám i v tomto aspektu vyjíst vstříc a nakonec jsme na to přišli.

Šéfkuchař Yes Krabiček Radek Hasman

Pozastavení krabiček na dobu určitou

Každý si občas chce vyrazit na výlet, dovolenou nebo si prostě ten čas uspořádat malinko jinak než obvykle. A tyto životní standardy by vás neměly dělit od možnosti zdravého stravování a šetření času s Yes Krabičkami. Proto vám vyjdeme vstříc i v tomto případě. Zavedli jsme zbrusu novou doplňkovou službu – pozastavení krabiček. Jedná se o stopnutí krabičkové diety na dobu určitou, což může být velmi praktickým benefitem například v momentě, kdy víte, že budete například týden mimo domov. To si totiž zaslouží naprosto každý a nic by vám v tom nemělo bránit.

Výhody pozastavení krabiček:

  • Zůstáváte díky tomu flexibilní
  • Nemusíte své předplatné úplně rušit
  • Nepřijdete o své peníze ani zdravé jídlo
  • Pozastavení je velmi jednoduché a rychlé
  • Můžete si objednat delší plán a ušetřit tak peníze

Mezi největší výhody tedy patří vaše naprostá časová flexibilita. Nepodřizujte se jídlu, jídlo se podřídí vám. To Yes Krabičky zařídí. A také to, že s pozastavením krabiček nepřijdete absolutně o nic. Můžete vlastně pouze získat. Počet dní a tedy porcí jídla, které si skrz náš formulář pozastavíte, se vám jednoduše převede a váš stravovací program se o to prodlouží. Díky tomu si můžete objednat třeba ten nejdelší možný stravovací plán, který máme v nabídce, což jsou 3 měsíce, tedy 60 dní. Čím více krabiček si od nás totiž koupíte, tím levnější jídlo vám budeme moct nabídnout. Šetříte tedy nejen drahocenný čas, ale i peníze.

Yes Krabičky

Jak na to? 

Je to snadné. Na e-shopu stačí kliknout v pravém horním rohu na ikonku “Pozastavení krabiček” a vyplnit potřebné informace do formuláře (křestní jméno, příjmení, e-mail a číslo objednávky), který se vám tímto klikem otevře. Dávejte ale opravdu pozor na správnost údajů. V čísle objednávky nesmí být chyba, protože jinak nebudeme schopni váš objednaný program dohledat. Následně bude potřeba stanovit pevný termín, kdy budete chtít dodávku krabičkové diety pozastavit a je hotovo. Pošleme vám závazné a nevratné potvrzení na váš e-mail a budeme s tím počítat. Po uplynutí dané doby vám beze slova Yes Krabičky opět dovezeme.

Yes Krabičky kurýr

Vybírejte si proto programy na delší dobu s naprosto klidnou hlavou i přes to, že by se vám dodávky kryly například s dovolenou.