Dopřejte svým zaměstnancům benefit ve formě kvalitní krabičkové stravy z kuchyně šéfkuchaře s oceněním Michelin Bib Gourmand pod dohledem zkušeného nutričního specialisty, díky které mohou hubnout, nabírat svalovou hmotu nebo udržovat stávající formu na základě osobních cílů každého z nich.

Výhody objednání na firmu

Množstevní sleva 5-10%

Krabičková strava, která se vyplatí. Objednejte si s kolegy a od nás jako bonus získáte množstevní slevu 5-10 % z celkové hodnoty objednávky.

Rozvoz zdarma

Jelikož krabičky dovážíme každý den čerstvé, rozvoz tvoří nezanedbatelnou položkou v rámci nákladů. Nicméně jakožto naši firemní zákazníci můžete počítat s tím, že se na objednávky 3 a více programů bude vztahovat rozvoz zdarma.

Fakturace na firmu

Ušetříme vám čas, peníze a energii nejen formou přípravy a dopravy lahodných krabiček, ale i formou vystavení faktur za Yes Krabičky na vaši firmu.

Atraktivní firemní benefit

Kdo může říci, že jeho zaměstnanci mají jako firemní benefit jídlo přímo z kuchyně šéfkuchaře s oceněním Michelin Bib Gourmand? Tento benefit nejenom skvěle zní, ale především skvěle chutná.

Individuální přístup

Jsme flexibilní a zvládneme se přizpůsobit specifickým požadavkům vaší firmy a jejích zaměstnanců. Ať už se jedná o doručení na recepci, alergeny či jiné požadavky.

Propagace vaší firmy

Mezi další benefity řadíme možnost využít Yes Krabičky pro propagaci vlastní značky. V současnosti máme stovky zákazníků, kterým můžeme doručit vaše materiály formou letáků či vizitek.

Něco málo o zakladatelích
Něco málo o zakladatelích
Radek Vítek se aktivně věnuje tréninku klientů, sestavování jídelníčků a výživovému poradenství. Fitness se všeobecně věnuje již 10 let, takže můžete mít jistotu, že své bohaté zkušenosti, které za svou dlouholetou praxi ve fitness světě získal, každý den uplatňuje v rámci přípravy pro pestré a vyvážené jídelníčky pro vás!
— Radek Vítek | spolumajitel, fitness trenér, nutriční specialista
Něco málo o zakladatelích
Radek Hasman má za sebou letité zkušenosti v gastronomii a co víc - získal prestižní ocenění Michelin Bib Gourmand. Své zkušenosti sbíral v Itálii a v Evropě v těch nejlepších restauracích. Tento zkušený michelinský šéfkuchař pro vás s pečlivostí připravuje lahodné a zároveň vyvážené pokrmy. Nechte si chutnat přímo od mistra!
— Radek Hasman | spolumajitel, šéfkuchař, držitel ocenění Michelin Bib Gourmand

Často kladené dotazy

Je možné fakturovat na firmu?

Ano, Yes Krabičky je možné fakturovat na vaši firmu. Naše služby jsou komplexní, a proto vám ušetříme čas, peníze a energii nejen formou přípravy a dopravy lahodných krabiček, ale i formou vystavení faktur za Yes Krabičky na vaši firmu.

Jak bude služba popsána na fakturách?

Na fakturách bude uvedena položka “catering”.

Informace ohledně rozvozu

Yes Krabičky vám velmi rádi přivezeme až k vám do kanceláře nebo si je můžete vyzvednout na jednom z našich výdejních míst. Rozvážíme 5x týdně, od neděle do čtvrtka, vždy den dopředu, v odpoledních až večerních hodinách 17-21:30. Yes Krabičky převážíme v chladících boxech. Rozvoz je možné zrušit nejpozději 48h předem.

Můžete doručovat Yes Krabičky na recepci?

Ano, Yes Krabičky je možné doručit na určité místo dle vašich preferencí a taktéž je možné zanechat krabičky po domluvě na recepci.

Co se stane, když jeden z kolegů odebírajících krabičky onemocní?

Občas se samozřejmě může stát, že z vaší strany vyvstane důvod, kvůli kterému nebudete moct krabičky odebrat. Ať už z důvodu nemoci či dovolené, nabízíme i možnost pozastavení krabiček. Jednoduše si zvolíte, v jakém období nebudete Yes Krabičky odebírat a poté můžete plynule navázat.