Jak to celé začalo...

Říkali jsme si, jak bychom mohli prvotřídní kuchyni přiblížit širší veřejnosti bez toho, aniž by vždy museli navštívit luxusní restauraci a zároveň mohli dosahovat svých fitness cílů. A tak byl nápad na světě! Naším hlavním posláním je připravovat pro vás každý den vyvážené a pestré krabičky, díky kterým si splníte vaše fitness cíle s chutí!

Hlavními tvářemi a zakladateli Yes Krabiček jsou Radek Hasman a Radek Vítek, kteří se společně znají prakticky celý život Radka Vítka, jelikož byl Radek Hasman blízký přítel jeho otce. Radek Hasman má na starost vše, co se týká kuchyně, a Radek Vítek vše, co je mimo kuchyň. Oba dva ve svých pracovních odvětvích dosáhli patřičných úspěchů, nabrali mnoho zkušeností a nyní se jejich know-how spojilo v jedno pro Yes Krabičky.

Krabičky, za které se můžeme postavit

Na všechny z našeho 15 členného týmu, který se na Yes Krabičkách podílí, jsme právem pyšní. Jsme nesmírně rádi, že od kuchařů, přes administrativní pracovníky, až po kurýry máme v našem týmu samé profesionály. Proto můžete mít 100% jistotu, že se vám dostane opravdu kvalitní péče v rámci celého procesu.

Stojíme si za tím, abychom vždy našim klientům nabídli dokonalou chuť, nejvyšší čerstvost, zajímavé recepty a to vše nutričně vyvážené tak, aby dosahovali svých fitness cílů.

Naším dlouhodobým cílem je stát se absolutní jedničkou na trhu v kvalitě jídla, chuti a celkovém servisu. Chceme růst, proto od nás můžete očekávat, že se naše portfolio bude ještě rozšiřovat.

Naše motivace

Naší primární motivací je změnit obor krabičkové diety k lepšímu. Chceme ukázat, že krabičková dieta nemusí být pouze nelibě vypadající Caesar salát k obědu, ovesná kaše s trochou medu ke snídani a noky se špenátem k večeři. Víme, že se krabičková dieta dá pojmou jinak, dá se dělat lépe a všechny aspekty od chuti až po vzhled mohou dosahovat mnohem vyšší kvality a úrovně, než doposud ukazují některé firmy, které se věnují krabičkové dietě. Proto chceme ukázat, že lze zvýšit kvalitu pokrmů, servisu a také že není problém rozšířit možnosti pro naše klienty.

Něco málo o zakladatelích
Něco málo o zakladatelích
Radek Vítek se aktivně věnuje tréninku klientů, sestavování jídelníčků a výživovému poradenství. Fitness se všeobecně věnuje již 10 let, takže můžete mít jistotu, že své bohaté zkušenosti, které za svou dlouholetou praxi ve fitness světě získal, každý den uplatňuje v rámci přípravy pro pestré a vyvážené jídelníčky pro vás!
— Radek Vítek | spolumajitel, fitness trenér, nutriční specialista
Něco málo o zakladatelích
Radek Hasman má za sebou letité zkušenosti v gastronomii a co víc - získal prestižní ocenění Michelin Bib Gourmand. Své zkušenosti sbíral v Itálii a v Evropě v těch nejlepších restauracích. Tento zkušený michelinský šéfkuchař pro vás s pečlivostí připravuje lahodné a zároveň vyvážené pokrmy. Nechte si chutnat přímo od mistra!
— Radek Hasman | spolumajitel, šéfkuchař, držitel ocenění Michelin Bib Gourmand

Výhody Yes Krabiček

Prémiová kvalita

Prvotřídní pokrmy, které vznikají pod rukama našeho šéfkuchaře Radka Hasmana, si vyžadují i prvotřídní suroviny, kterých máme plnou kuchyň.

Čerstvost

Čerstvé, jako byste právě uvařili! Přesně takto fresh vám vždy dorazí Yes Krabičky. Ještě ten den, co je uvaříme, vám je doručíme až ke dveřím.

Stravovací plány pro každého

Projezte se ke své vysněné postavě! Ať už je váš cíl zhubnout do plavek, nebo nabrat pár kilo svalů navíc, stačí si vybrat jeden z našich programů a vychutnat si každou krabičku.

Na každé krabičce si dáme zkrátka 100% záležet!

Benefity, které Yes Krabičky do vašeho života přinášejí, se neskrývají pouze v ušetřeném času v rámci vaření a pohodlném doručení, ale zejména v kvalitě použitých surovin, nutričně vyvážené stravě a vyladěném procesu, se kterým každou krabičku připravujeme.

Co děláme za vás?

Víme, že najet na zdravý životní styl může být náročné, o to náročnější je si tento nový styl udržet. Nezoufejte, od toho jsme tady my - YES Krabičky! Velmi rádi Vaši snahu podpoříme. Jak? 

✅ Napíšeme za Vás nákupní seznam 

✅ Jedeme za Vás na nákup 

✅ Nakoupíme za Vás 

✅ Jedeme za Vás z nákupu zpět 

✅ Vynosíme za Vás nákup do domu 

✅ Vymyslíme za Vás recepty 

✅ Napočítáme za Vás kalorie 

✅ Uvaříme za Vás až 5 chodů denně 

✅ Doručíme Vám pokrmy až ke dveřím

A Vy si v rámci ušetřeného času můžete třeba zacvičit a podpořit tak dosažení Vašich cílů! 

Věříme, že budete s našimi krabičkami a servisem spokojeni, děláme pro to každý den maximum.