Práce nepočká. To my moc dobře víme. Proto jsme se snažili vytvořit flexibilnější variantu doručení, kterou budou moct využívat i zákazníci, kteří jsou časově vytížení v momentech rozvozu. Z toho důvodu jsme se rozhodli zajistit po Praze několik výdejních míst, které přinášejí mnoho výhod. Nejen, že si můžete vyzvednout výborné jídlo na další den podle otevírací doby daného podniku, ale můžete také spojit příjemné s užitečným – spolu s vyzvednutím krabičkové diety si můžete totiž i zacvičit nebo zajít třeba na masáž.

Domyno – největší sportoviště na jihu Prahy

Prvním místem, kde si můžete své objednané krabičky vyzvedávat, je sportovní areál Domyno, který se nachází na Praze 4 nedaleko autobusové zastávky Nové dvory.

Kromě svých Yes Krabiček tam můžete najít spoustu aktivit, které vám pomohou se získáním vaší vysněné postavy, udržením fyzické kondice a také vás můžou hezky rozmazlit, což občas není úplně na škodu. Domyno totiž nabízí téměř vše, od kolektivních sportů jako je například beach volejbal, přes taneční hodiny zumby či aerobiku, až po klasické cvičení, spinning, jógu nebo TRX tréninky, takže budete mít rozhodně z čeho vybírat. Pokud by ale pohybové aktivity nebyly to pravé pro vás, využít můžete například masáže, solárium nebo saunu. 

Otevírací doba:

Pondělí až pátek: 7:00 – 22:00 

Víkendy a svátky: 9:00 – 21:00

NR-GM fitness club v Holešovicích

Druhé místo pro pohodlné a flexibilní vyzvednutí Yes Krabiček je multifunkční gym v Holešovicích. Pokud je tohle vaše domovská část Prahy a rozhodnete se vyzvedávat si Yes Krabičky právě tady, pravděpodobně byste měli vědět, že v tomhle fitku se opravdu maká. Kompletně vybavená činkárna a crossfit zóna je tomu důkazem. V případě, že ale nejste sólista, zaujmout by vás mohly zejména skupinové lekce bojového tance Capoeira nebo klasických kruhových tréninků. Při hezkém počasí je zde možnost cvičit i venku, což je velmi příjemný benefit. Prostě a jednoduše, budování svalů a kondice je zde prioritní a to má společně s chutným a zdravým jídlem od Yes Krabiček velmi příznivé benefity pro tělo i mysl.

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 6:30 – 22:00

Pátek: 6:30 – 20:00

Víkendy: 8:00 – 18:00

Diplomat – Soukromé fitness

Privátní fitness centrum Diplomat se nachází na Evropské a to pouze pár metrů od zastávky metra Dejvická. Vstup je zde umožněn pouze členům klubu, což může přinášet mnoho výhod. Multisport kartu zde neuplatníte, ale za to, když se do klubu přidáte, získáte svůj osobní prostor a spoustu dalších výhod. Diplomat se pyšní soukromým a profesionalitou. Nabízí luxusní zázemí bohatě vybavené funkční zóny, perfektní kardio stroje a možnost využití moderní sauny nebo masáží. Pokud jste orientovaní na famózní výsledky, Diplomat vám poskytne i kvalitní trenérské služby. 

Členstvím ale získáte mnohem více výhod. Například hlídané podzemní parkoviště zdarma, dva ručníky na trénink nebo možnost trénování na venkovní terase s výhledem na Pražský hrad. V tomto dejvickém fitness centru může být vyzvedávání Yes Krabiček skutečným zážitkem.

Otevírací doba:

Pondělí – pátek: 6:00 – 22:00

Víkendy: 8:00 – 22:00

Pokud byste si chtěli Yes Krabičky vyzvedávat v jednom z těchto míst, stačí si tuto variantu vybrat v posledním kroku při objednávce. Zaškrtnete vybrané místo a máte hotovo. Poté už si jen stačí užívat vyzvedávání lahodných pokrmů na maximum. Uvidíte, že vám za to vaše tělo brzy poděkuje a vy budete dosahovat lepších a lepších výsledků.