Další rok je téměř za námi a ten nový se kvapem blíží. My věříme, že nás čekají další skvělé měsíce plné výzev a zážitků. Pro spousty z nás je 1. leden milníkem, ke kterému směřujeme předsevzetí a ruku na srdce, kolik nás dokáže nastavené cíle splnit nebo jim dlouhodobě svůj čas věnovat? S několika typy takových předsevzetí vám YES Krabičky dokáží pomoct. A světe div se, je to spojené s jídlem a zdravým životním stylem plným lahodných chutí. Pojďte do toho s námi ať už toužíte po redukcí váhy, vybudování svalů nebo vás už jednoduše nebaví mýt nádobí a chcete mít více volného času na rodinu.

ABY UŽ ŽÁDNÉ PŘEDSEVZETÍ OHLEDNĚ STRAVY NEDOPADLO ŠPATNĚ

Znáte to, na začátku je každý optimista a má na sebe vysoké nároky. Tahle prvotní verva ale občas končí špatně. První týden se do toho pustíte s nadšením, nakoupíte jídelní boxy, suroviny a nastolíte si tu nejdrastičtější dietu, protože ta prostě a jednoduše musí zabrat. Místo večerního sledování filmu s partnerem nebo věnování se vašim dalším koníčkům strávíte celý večer u plotny a následně umýváním nádobí, kterého při vaření vzniká mraky. A výsledek? Ten je absolutně neudržitelný. Po určité době vám dojdou nápady na recepty a uvědomíte si, že tohle nechcete. Vrátíte se do starých pohodlných kolejí a předsevzetí bude pryč.

Zkuste to jinak. Žít a stravovat se zdravě není zas tak složité. Vaření nechte na nás a vy si místo zdlouhavé přípravy večeře zajděte třeba na jógu. To nezní tak špatně, ne?

BUĎTE V RUKOU ODBORNÍKŮ

Náš tým se skládá z profesionálů, pro které je kulinářství a jídlo jako celek obrovským koníčkem. Jsou mistry ve svém oboru. Spolumajitelem a šéfkuchařem YES Krabiček je michelinský kuchař Radek Hasman, který přesně ví, jak kombinovat chutě a jak ze zdravých surovin připravit naprosto famózní a nutričně vyvážený pokrm. Co je zdravé, může být totiž i chutné. Dalším důležitým článkem našeho týmu je druhý spolumajitel Radek Vítek, špičkový fitness trenér s dlouhodobou praxí, který Vám poradí, jaký program YES Krabiček si správně zvolit. Jídlo u nás v YES Krabičkách je rozmanité a všechny makroživiny maximálně vyvážené, tudíž vašemu tělu nebude nic chybět, a ještě si pochutnáte. Pro vás bez přebytečné práce a investovaného času.

JE JEDNO, JAKÝ JE VÁŠ CÍL, YES KRABIČKY VÁM HO POMŮŽOU POKOŘIT

Jak už jsme zmínili, YES Krabičky se řídí cílem, který si zvolíte. Všechny vaše potřeby jsme schopni úspěšně naplnit. V případě, že chcete zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu, nastavíme vám plán šitý na míru přesně pro vaše tělo. Uvědomujeme si, že je každý člověk jiný a je tedy třeba i jiného stravování. Na našich webových stránkách najdete dokonce i předběžnou kalkulačku vašeho ideálního denního příjmu.

Pokud do nového roku vstupujete s touhou po volném čase a věnovat se koníčkům, jste tu také správně. Domácí příprava jídla je totiž skutečný žrout času. Díky YES Krabičkám nebudete muset strávit váš drahocenný čas v kuchyni a budete ho moci využít tak, jak si představujete. Navíc se tím rozhodně neochudíte o milované gastronomické zážitky. V naší kuchyni se vzduchem linou neskutečné vůně a do krabiček klientům dáváme pouze to nejlepší a nejchutnější ze surovin prémiové kvality.

Závěrem bychom vám chtěli popřát krásný start do nového roku, co nejvíce splněných cílů a předsevzetí. A pamatujte – i zdraví může na talíři chutnat báječně.