Krabičková dieta je pro společnost občas trochu kontroverzním tématem. Někdo ji miluje a někdo ji nevěří. Nedůvěra v krabičky vzniká většinou z důvodu špatného výběru dodavatele nebo kvůli tomu, že ji konzument vnímá jako dietu, po které okamžitě získá svou vysněnou postavu. A abychom to upřesnili, zhubnout při krabičkové dietě možné je. Vlastně k tomu získáte, pokud si vyberete ten správný kalorický program (redukce hmotnosti se totiž odvíjí od kalorického deficitu, tudíž je nutné konzumovat méně kalorií než vydáte), ty nejlepší předpoklady, jen tomu musíte dát trochu více času. Nic není hned a v redukování hmotnosti to platí dvojnásob. Rychlé hubnutí není zdravé ani udržitelné.

A výběr špatného dodavatele krabiček? To poznáte podle pochybné čerstvosti surovin, často se opakujících jídel nebo třeba i podle komunikace. Faktorů může být spousta. U nás je však spokojený klient ta nejlepší a nejhodnotnější odměna, kterou můžeme získat. Proto děláme maximum a do vaření pokrmů vkládáme srdce. A proč tedy s kvalitní krabičkovou dietou začít?

  1. Ušetří vám hromadu času i peněz

Počítali jste někdy svůj čas, který věnujete nákupu jídla a následnému vaření? A co teprve to vymýšlení jídelníčku? To jsou hodiny a hodiny, které byste mohli využít jinak. Jen si představte, kdyby tohle všechno někdo zařídil za vás a ještě k tomu spočítal všechny kalorie a pokrmy vám dopravil až domů. Váš den by se díky tomu znatelně uvolnil, o tom není pochyb. Nehledě na to, že byste tímto způsobem i šetřili své peníze. Možná se krabičkové diety zdají být na první pohled drahé, ale spočítali jste si někdy, kolik peněz vyhodíte za nakoupené suroviny, kterých navíc ani kolikrát nespotřebujete? Po detailnějším průzkumu byste jistě zjistili, že krabičková dieta vyjde lépe.

  1. Budete mít přehled o tom, co jíte

Jídla dostanete servírovaná přímo na míru vašeho programu, který si buď sami nebo po konzultaci s námi vyberete. Budete naprosto přesně vědět, kolik kalorií jste za celý den svému tělu dopřáli. Proto je kontrola životního stylu s krabičkovou dietou tak jednoduchá a bezstarostná. Navíc jsou všechna jídla připravována tak, aby byla dokonale nutričně vyvážená a maximálně chutná. Jíst zdravě se s YES Krabičkami stává radostí.

  1. Hubnutí už nebude takový problém

Jak už bylo zmíněno výše, s krabičkovou dietou je hubnutí naprosto reálné a to hlavně díky tomu, že si můžete nastavit přesný počet kalorií, který budete dodržovat. Pravděpodobně je všem jasné, že pokud si budete dopřávat ještě nad rámec krabiček, hubnutí se nejspíše nedostaví. Klíčové tedy je, zvolit si správný kalorický program. K tomu můžete využít naši kalkulačku, kterou najdete na webových stránkách YES Krabiček. Ta vám spočítá potřebné kalorie podle vaší váhy, výšky a zadané průměrné denní aktivity. Pak už stačí jen dodržovat daný program a když se vydáte v ušetřeném čase třeba cvičit, výsledky se dostaví mnohem rychleji.

  1. Váš jídelníček bude rozmanitější

Často si lámete hlavu nad tím, co si uvaříte k obědu a nakonec se stejně opět rozhodnete pro to nejrychlejší jídlo, které umíte? Jíst často se opakující pokrmy není dobré ani zdravé. Jídelníček by měl být maximálně rozmanitý, což je u kvalitní krabičkové diety samozřejmostí. Skladba chutí je každý den jiná a vy si tak můžete naplno vychutnávat. U nás v YES Krabičkách disponujeme více než 200 recepty a další postupně přicházejí podle nynějších trendů. Stereotypu se tedy bát nemusíte.

  1. Nebudete hladovět, díky krabičkám můžete mít jídlo všude s sebou

Práce vás nepustí od stolu? Vydali jste se na výlet, ale restauraci jste ještě nepotkali? S krabičkami vás žádná situace nerozhodí, můžete je mít totiž všude s sebou. Některá jídla je sice třeba ohřát, ale to se při práci zvládnout dá. Je to mnohem příjemnější, než se odtrhnout od rozdělaného projektu a začít vařit či objednávat jídlo, které by vám kurýr přivezl třeba až za hodinu. Na zmíněné výlety vám skvěle poslouží svačinky. Ty vás dobře zasytí i v přírodě, kde si ohřát jídlo nemůžete.

  1. Pocítíte více energie, zdravější zažívání a budete se celkově cítit lépe

Pravidelná, dostatečná a vyvážená strava umí opravdové zázraky. Pokud se nestravujete zrovna nejlépe nebo už jste vyzkoušeli řadu diet, což vašemu zdraví nemusí dělat úplně dobře, je asi na čase, začít to jídlo brát vážněji. Tělo totiž ke správné funkci potřebuje i ty makroživiny, které se občas bez milosti vyřazují. Ano, máme na mysli sacharidy a tuky. Komplexní sacharidy jsou ohromně důležité pro náš mozek, proto možná pociťujete nadměrnou únavu. A tuky jsou zase nepostradatelné pro vstřebávání vitamínů a například i snižují hladinu toho špatného cholesterolu. Každopádně tuky i sacharidy mají své temné stránky, je totiž třeba rozlišit ty dobré a ty špatné. Jelikož v krabičkové dietě asi těžko dostanete fritované hranolky nebo cukrové lízátko, můžete si být jistí, že ta slibovaná vyváženost se skládá z těch nejzdravějších surovin.

  1. Váš jídelníček nebude vyžadovat žádné starosti a vy se budete moct zaměřit na to, co má smysl

Také tolik nesnášíte fronty u kas v obchodech? Nebo to, když už vážně nevíte, co vařit? Asi bychom tu mohli jmenovat dalších nespočet situací, které vyžadují skutečně tučnou dávku trpělivosti a stojí nás spoustu nervů. Nechte tyhle nepříjemnosti na nás, my už se s tím popereme. Důležité je, abyste se mohli věnovat tomu, co vám dává smysl. Ušetřete čas a zároveň tak začněte žít lépe. S našimi krabičkami je to možné.